Aby zobaczyć pełną treść strony - musisz włączyć obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.

Katarzyna Tomaszewska

Założyciel firmy, specjalista ds. kontaktów z klientami oraz ludzka twarz technicznych zagadnień bezpieczeństwa. Jeśli nie wiesz, czy nasza oferta jest skierowana do Ciebie, Ona jest odpowiednią osobą, aby Ci na to pytanie odpowiedzieć.

Jakub Tomaszewski

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT w obszarach architektury, procesów, testów oraz sposobów ochrony. Człowiek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa instytucji publicznych, organizacji finansowych oraz korporacji. Lider zespołu pentesterskiego.

Mateusz Drygas

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji w obszarach architektury testów oraz ochrony. Doświadczony tester wielokrotnie znajdujący błędy w bankach oraz instytucjach publicznych. Nie ma technologii, która są przed Nim tajemnicą. Lider zespołu pentesterskiego.

Jarosław Pukacki

Specialista bezpieczeństwa IT. Zarówno defensywnego jak i ofensywnego. Kilkuletnie doświadczenie w obronie i testowaniu bezpieczeństwa korporacyjnych sieci, systemów i aplikacji.

Marek Lewandowski

Lider zespołu badania jakości projektów informatycznych. Analityk z wieloletnim doświadczeniem w badaniu jakości oprogramowania dla instytucji finansowych oraz administracji publicznej. Doświadczony tester interfejsów użytkownika dla osób niepełnosprawnych.

Michał Bielecki

Specjalista w zakresie budowy i zabezpieczań aplikacji, także w kryptografii. W swojej kilkunastoletniej karierze rozwijał oraz przewodził zespołom wytwarzającym oprogramowanie w technologiach Java, PHP, .NET. Znalazł wiele luk bezpieczeństwa w serwisach webowych.